64e Intersport Twinsport Open Leidse 2019: Geen verrassingen tijdens eerste ronde

De eerste ronde van de 64e Intersport Twinsport Open Leidse Kampioenschappen zit erop, vandaag kwamen in het herentoernooi alle geplaatste spelers al in actie, zij wisten allemaal de laatste 32 te overleven en komen morgen terug voor de laatste 16. Bij de dames kwamen de geplaatste speelsters nog niet in actie, zij gaan morgen voor het eerst de baan op in Leiden.

De uitslagen van de laatste 32 zijn hieronder terug te zien.

Heren 
Laatste 32 
Bart de Gier (1) vs Wilco Geenen 6-3, 6-2
Alban Meuffels (8) vs Dylan de Ruiter 6-0, 6-0
Jasper Smit (4) vs Rob v/d Berg 6-1, 6-0
Sidney de Boer vs Jing Long Weng 6-1, 6-3
Nathan de Veer vs Simon Labbe 6-2, 6-1
Kevin Boelhouwer (3) vs Stijn de Mooij 6-2, 6-0
Tim van Terheijden (7) vs Elgin Khoeblal 6-0, 6-1
Alex Deckers vs Ruben Konings 6-4, 6-3
Jesse Timmermans (2) vs Frank Kemper 6-3, 6-3
Kody Pearson vs Timo van der Geest 7-5, 6-2
Len Schouten vs Luuk van Eeuwen 6-2, 7-6
Niels Visker vs Laurens Deelstra 7-5, 6-3
Daniel De Jonge vs Aydan Gomez Osorio 6-0, 6-3
Dylan Heap vs Amadatus Admiraal 6-4, 6-4
Guy den Heijer (6) vs Stijn Slump 3-6, 6-3, 6-3
Boy Westerhof (5) vs Floris Podzimek 6-1, 6-0

Laatste 16
Donderdag 
10:00 uur | Kevin Boelhouwer (3) vs Daniel De Jonge
10:00 uur | Alban Meuffels (8) vs Dylan Heap
10:00 uur | Alex Deckers vs Jasper Smit (4)
12:00 uur | Bart de Gier (1) vs Kody Pearson
14:00 uur | Nathan de Veer vs Boy Westerhof (5)
14:00 uur | Len Schouten vs Tim van Terheijden (7)
14:00 uur | Guy den Heijer (6) vs Niel Visker
14:00 uur | Sidney de Boer vs Jesse Timmermans (2)

Dames 
Laatste 32
Femke van Diemen vs Dominique Yeo 6-4, 6-1
Emma Goedkoop vs Katerina Antoniou 7-6, 7-6
Sanne Jansen vs Isa Kiebert 6-3, 6-0
Rachelle Starreveld vs Lea Wolfe 7-6, 7-6
Eloise de Mooij vs Eniek van den Broek 6-4, 2-2 (opgave)
Leonie Guijt vs Zoë Gubbels 6-2, 6-4
Shura Poppe vs Marente Sijbesma 6-4, 6-3
Danielle Harmsen vs Loris de Vries 6-0, 6-0

Laatste 16 
10:00 uur | Dominique Karregat (3) van Danielle Harmsen
12:00 uur | Rachelle Starreveld vs Chanel Janssen (6)
12:00 uur | Eloise de Mooij vs Sem Wensveen (4)
12:00 uur | Madelief Hageman (7) vs Femke van Diemen
12:00 uur | Sanne Jansen vs Annelou Nab (2)
14:00 uur | Emma Goedkoop vs Elysia Pool (8)
14:00 uur | Perla Nieuwboer (5) vs Shura Poppe
18:00 uur | Marrit Boonstra (1) vs Leonie Guijt

Zondag is Honsbeek Media aanwezig bij de finale van het herentoernooi. Beelden van deze finale zijn zondagavond te zien via onze website en ons Youtube kanaal.