Owen Roelofs wint The Summer Battle 2019

De zes kwalificatie toernooien zijn gespeeld, wij bedanken Partycentrum de Zijl in Leiden, Sportbar de Kroonkurk in Harmelen en SPDC Woerden voor het hosten van de kwalificatie toernooien.

Owen Roelofs is de winnaar geworden van de Summer Battle 2019, in de poulefase won Roelofs van Moreno Blom en Roy Delis, en vervolgens was hij op weg naar de finale te sterk voor Mimoun Haouli, Alex Mos, Vincent v/d Leek en in de finale was hij met 5-2 te sterk voor Michael Busscher.

 

UITSLAGEN

POULEFASE

Poule A
Totaal Eindstand
1. Johan van Velzen 3 + 2 + 2 + 2 9 1e
2. Michiel Sloos 3 + 1 + 1 + 1 6 2e
3. Kenzo Honsbeek 0 + 0 + 2 + 1 3 3e

Michiel Sloos vs Kenzo Honsbeek 3-0 | 1-2
Johan van Velzen vs Kenzo Honsbeek 3-0 | 2-1
Johan van Velzen vs Michiel Sloos 2-1 | 2-1 |

 

Poule B
Totaal Eindstand
1. Arie v/d Eijkel 1 + 2 + 1 + 2 6 2e
2. Jasper van Vulpen 1 + 1 + 1 + 1 4 3e
3. Gerard de Joode 2 + 2 + 2 + 2 8 1e

Jasper van Vulpen vs Gerard de Joode 1-2 | 1-2
Arie v/d Eijkel vs Gerard de Joode 1-2 | 1-2
Arie v/d Eijkel vs Jasper van Vulpen 2-1 | 2-1

 

Poule C
Totaal Eindstand
1. Patrick Boer 2 + 2 + 3 + 1 8 1e
2. Michelovic van Velzen 2 + 1 + 2 + 2 7 2e
3. Remco Wiersma 1 + 1 + 0 + 0 2 3e

Michelovic van Velzen vs Remco Wiersma 2-1 | 2-1
Patrick Boer vs Remco Wiersma 2-1 | 3-0
Patrick Boer vs Michelovic van Velzen 2-1 | 1-2

 

Poule D
Totaal Eindstand
1. Mimoun Haouli 2 + 1 + 2 + 0 5 2e
2. Michael Busscher 3 + 2 + 3 + 3 11 1e
3. Evelien van Tol 0 + 1 + 0 + 1 2 3e

Michael Busscher vs Evelien van Tol | 3-0 | 3-0
Evelien van Tol vs Mimoun Haouli 1-2 | 1-2
Mimoun Haouli vs Michael Busscher 1-2 | 0-3

 

Poule E
Totaal Eindstand
1. Stephan van Duijvenbode 1+ 1 + 1 + 2 5 3e
2. Anne Dorrestijn 1 + 2 + 1 + 1 5 2e
3. Alex Mos 2 + 2 + 2 + 2 8 1e

Anne Dorrestijn vs Alex Mos 1-2 | 1-2 |
Alex Mos vs Stephan van Duijvenbode 2-1 | 2-1
Stephan van Duijvenbode vs Anne Dorrestijn 1-2 | 2-1
Anne wint de Shoot-out en is door naar de winnaarsronde

 

Poule F
Totaal Eindstand
1. Owen Roelofs 2 + 3 + 2 + 3 10 1e
2. Roy Delis 0 + 0 + 2 + 0 2 3e
3. Moreno Blom 3 + 1 + 1 + 1 6 2e

Roy Delis vs Moreno Blom 0-3 | 2-1
Moreno Blom vs Owen Roelofs 1-2 | 1-2
Owen Roelofs vs Roy Delis 3-0 | 3-0 |

 

Poule G
1e ronde Totaal Eindstand
1. Mike van Bemmel 2 + 2 + 3 + 1 8 2e
2. Do Olsthoorn 3 + 1 + 3 + 2 9 1e
3. Pascal Verhoog 0 + 1 + 0 + 0 1 3e

Do Olsthoorn vs Pascal Verhoog 3-0 | 3-0
Pascal Verhoog vs Mike van Bemmel 1-2 | 0-3
Mike van Bemmel vs Do Olsthoorn 2-1 | 0-3

 

Poule H
1e ronde Totaal Eindstand
1. Vincent v/d Leek 3 + 2 + 3 + 2 10 1e
2. Danny Schreurs 3 + 1 + 2 + 1 7 2e
3. Berry Roelofs 0 + 0 + 1 + 0 1 3e

Danny Schreurs vs Berry Roelofs 3-0 | 2-1
Berry Roelofs vs Vincent v/d Leek 0-3 | 0-3
Vincent v/d Leek vs Danny Schreurs 2-1 | 2-1


KNOCK-OUT 
WINNAARSRONDE
LAATSTE 16

Johan van Velzen vs Mike van Bemmel 3-1
Gerard de Joode vs Danny Schreurs 3-2
Patrick Boer vs Anne Dorrestijn 3-2
Michael Busscher vs Moreno Blom 3-0
Alex Mos vs Michelovic van Velzen 3-2
Owen Roelofs vs Mimoun Haouli 3-0
Do Olsthoorn vs Michiel Sloos 0-3
Vincent v/d Leek vs Arie v/d Eijkel 3-0
verliezers €10,-

KWARTFINALES
Johan van Velzen vs Gerard de Joode 4-1
Patrick Boer vs Michael Busscher 2-4
Alex Mos vs Owen Roelofs 1-4
Michiel Sloos vs Vincent v/d Leek 0-4
verliezers €25,-


HALVE FINALES
Johan van Velzen vs Michael Busscher 3-4
Owen Roelofs vs Vincent v/d Leek 4-0
Verliezers €65


FINALE
Owen Roelofs vs Michael Busscher 5-2
Winnaar €200
Runner-up €100,-


VERLIEZERSRONDE 

KWARTFINALE 
Kenzo Honsbeek vs Stephan van Duijvenbode 1-2
Jasper van Vulpen vs Roy Delis 2-0
Remco Wiersma vs Pascal Verhoog 2-1
Evelien van Tol vs Berry Roelofs 2-1


HALVE FINALE

Stephan van Duijvenbode vs Jasper van Vulpen 2-1
Remco Wiersma vs Evelien van Tol 2-0


FINALE

Stephan van Duijvenbode vs Remco Wiersma 3-1
Winnaar €25
Runner-up 12,50